Новий прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що уряд «Тиси» рішуче засуджує російську дронову атаку по Закарпаттю.
Президент Зеленський назвав заяву Мадяра «важливим меседжем» та зазначив, що «Москва знову продемонструвала, що є спільною загрозою не лише для України, а й для сусідніх країн і Європи загалом».
Також Петер Мадяр повідомив, що міністерка закордонних справ Аніта Орбан викликала російського посла на зустріч у четвер о 11:30 у зв’язку з атакою дронів на Закарпаття.

Варто зазначити, попередник Аніти Орбана Петер Сійярто ніколи не викликав російського посла після атак РФ на Закарпаття, що було приводом для критики на його адресу з боку незалежних угорських медіа. Також попередній уряд відзначався тісною дружбою з російським керівництвом.
