Угорщина вислала російського розвідника Артура Сушкова

Угорщина тихо вислала російського розвідника — 36-річного третього секретаря посольства росії в Будапешті Артура Сушкова, — який діяв під дипломатичним прикриттям і проник до правих та зовнішньополітичних аналітичних центрів, наближених до уряду Орбана — VSquare з посиланням на кількох джерел в угорському уряді.

Сушков зосереджувався на проникненні в такі структури, як Колегіум Матіаса Корвіна (MCC), Угорський інститут міжнародних відносин (HIIA), а також Інститут стратегії та політики імені Джона Лукача в Університеті державної служби Людовіка, де готують угорських військових, правоохоронців та розвідників.

Він вербував інформаторів, організовував закриті зустрічі та цікавився політичною інформацією. За словами угорського джерела, Сушков успішно ініціював процес вербування щонайменше трьох осіб.

Однак навіть після висилки Сушкова, за даними офіційних осіб з кількох країн НАТО, в посольстві росії в Будапешті під дипломатичним прикриттям залишаються щонайменше десяток ідентифікованих або підозрюваних співробітників Служби зовнішньої розвідки росії.

Варто зазначити, що відділення Колегіуму Матіаса Корвіна (MCC) кілька років тому відкрили у нашому місті Берегове.

Залишити відповідь

Новини, аналітика, політика, суспільство, інсайдерська інформація. Найцікавіші новини України, регіонів та світу – в стрічці Insider Info